آژانس رویای جهانگردی چهارفصل مجری بهترین تورهای دبی
همراه با آژانس سالومه سیر خاطره ی خوش سفر به دبی

مسجد ایرانی دبی

مسجد ایرانی دبی از دیدنیهای خوب دبی به شمار می رود که در فاصله ی کوتاهی از بازار پارچه قدیمی و در منطقه بر دبی ساخته شده است. معماری ایرانی در ساخت این مسجد کاملا قابل مشاهده است. طراحی رنگارنگ داخلی و خارجی این مسجد نظر مسافران تور دبی را جلب می کند. مسجد ایرانی دبی دارای صحن و گنبد پیازی شکلی است که با هنر کاشی کاری ایرانی و زمینه آبی لاجوردی با طرح گل مزین شده است و زیبایی مسجد را دو چندان نموده است. آیاتی از قرآن با رنگ های سبز، زرد، قرمز و سفید نیز در گوشه کنار مسجد مشاهده می شود که بسیار بی نظیر است.

 

مسجد ایرانی دبی

تصویر مسجد ایرانی دبی

مسجد ایرانی دبی

تصویر مسجد ایرانی دبی

مسجد ایرانی دبی

تصویر مسجد ایرانی دبی

 

قاب عکس دبی 

قاب عکس دبی از جدیدترین آسمانخراش های دبی به شمار می رود که در منطقه زعبیل واقع شده است. قاب عکس دبی دارای دو برج با ارتفاع 150 متری و یک پل 93 متری است که این برج ها را یکدیگر متصل می سازد. این آسمان خراش به شکل قابی مستطیلی و تو خالی باریک و بلند طراحی شده است. این سازه با روکش مدور طلایی خود در زیر تابش آفتاب دبی می درخشد و منظره ی شهر را دلربا می کند. مسافران تور دبی می توانند در طبقه همکف قاب عکس دبی از موزه‌ای که روند تبدیل‌شدن دبی از دهکده ماهیگیری کوچک به مدرن‌ترین شهر دنیا را نشان می دهد، دیدن نمایند. اگر تمایل دارید از طبقات دیگر این مجموعه دیدن کنید می توانید به وسیله آسانسور دسترسی داشته باشید و نظاره نمایی 360 درجه از شهر باشید. در طبقه میانی قاب عکس دبی، سالنی زیبا برای تفریح و سرگرمی بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است. 

 

قاب عکس دبی

تصویر قاب عکس دبی

قاب عکس دبی

تصویر قاب عکس دبی

قاب عکس دبی

تصویر قاب عکس دبی

 

باغ پروانه دبی

باغ پروانه دبی از جمله دیدنیهای خوب دبي به شمار می رود که در زمینی به مساحت 1800 متر مربعی تاسیس شده است. باغ پروانه دبی 9 گنبد دارد که هریک با گل های بسیار زیبا آراسته شده است. طیف وسیعی از پروانه ها در رنگ، اندازه و گونه های مختلفی در این مجموعه نگه داری می شوند. گنبدها مجهز به سیستم کنترل دما هستند تا پروانه ها در محیط آرامش بخشی باشند. مسافران و گردشگران تور دبی علاوه بر موزه پروانه و حشرات نیز می توانند از پارک گل سه بعدی که به شکل پروانه نیز ساخته شده است بازدید نمایند. باغ پروانه دبی از ساعت 9 صبح تا 9 شب و جمعه و شنبه از ساعت 9 صبح تا 11 باز می باشد.

 

باغ پروانه دبی

تصویر باغ پروانه دبی

باغ پروانه دبی

تصویر باغ پروانه دبی

 

دلفین بی دبی

دلفین بی دبی از دیدنیهای خوب دبی به شمار می رود. این مجموعه یکی از بزرگترین مراکز نگهداری و نمایش دلفین در آتلانتیس پالم دبی می باشد. علاقه مندان و مسافران تور دبی می توانند به دلفین های دوست داشتنی غذا بدهند، با آن ها بازی کنند، آن ها را در آغوش بگیرند و یا شما را ببوسند. هر فرد اجازه دارد یک ساعت و نیم در کنار این موجودات دوست داشتنی باشد. پوشیدن لباس شنا، همراهی افراد بالای هجده سال با افراد زیر دوازده سال برای حفظ امنیت، ممنوعیت پوشیدن لباس شخصی مرطوب برای جلوگیری از به خطر افتادن ایمنی دلفین، ممنوعیت از آوردن وسایلی جواهرات، اشیا قیمتی، ساعت، لوازم جانبی مو مانند گیره و… از جمله قوانین دلفین بی دبی است.

 

دلفین بی دبی+

تصویر دلفین بی دبی

دلفین بی دبی

تصویر دلفین بی دبی

 

منطقه‌ی هنری السرکل دبی

منطقه‌ی هنری السرکل دبی در منطقه‌‌ای صنعتی و قدیمی به نام القوز واقع شده است که مرکز مهم‌ترین گالری‌های هنری دبی، همچون گالری هنر سبز، گالری خط سوم و گالری ایام است. گالری‌های نوپای شهر نیز در حال نقل مکان به این منطقه هستند. برنامه‌های منطقه‌ی هنری السرکل دبی، مختص هنرمندان بزرگ و هم به استعداد‌های جدید خاورمیانه است. بوتیک‌های فشن و زیورآلات این منطقه نیز زبانزد هستند. رستوران‌های پاپ آپ، پاتوق‌های طراحان مد و سایر مکان‌های جذاب و... از بخش های جذاب این مجموعه ویژه مسافران تور دبی است.

 

منطقه‌ی هنری السرکل دبی

تصویر منطقه‌ی هنری السرکل دبی