آژانس رویای جهانگردی چهارفصل مجری بهترین تورهای دبی
همراه با آژانس سالومه سیر خاطره ی خوش سفر به دبی

مرکز خرید الملا پلازا دبی

مرکز خرید الملا پلازا دبی (Al Mulla Plaza Dubai) از مراکز خرید قدیمی دبی است که در خیابان النهدا و در کنار باشگاه ورزشی الاهلی ساخته شده است. این مرکز خرید از فروشگاه های مختلف و متنوعی تشکیل شده است. بیشتر مغازه ها این مرکز خرید به لباس های فشن زنانه و جواهرات اختصاص داده شده است. کافه و پارکینگی بزرگ از جمله امکانات مرکز خرید الملا پلازا دبی محسوب می شود. مرکز خرید الملا پلازا دبی از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 22 و جمعه ها از 2 بعد از ظهر تا 10 شب بر روی تور دبی باز می باشد.

 

مرکز خرید الملا پلازا دبی

تصویر مرکز خرید الملا پلازا دبی

 

مرکز خرید مزایا دبی

مرکز خرید مزایا دبی (Mazaya Shopping Center Dubai) از جمله بازارهای دبی به شمار می رود که در جاده شیخ زاید واقع شده است. این مرکز خرید در سال 2000 بنا شده و در فاصله ی 5 دقیقه ای از مرکز تجارت جهانی، در فاصله ی 15 دقیقه ای از فرودگاه دبی و نطقه آزاد جبل علی در فاصله ی 20 دقیقه ای از مرکز خرید مزایا دبی قرار گرفته است. مسافران تور دبی قادر خواهند بود مایحتاج خود را از این مرکز خرید تهیه نمایند.

 

مرکز خرید مزایا دبی

تصویر مرکز خرید مزایا دبی

مرکز خرید مزایا دبی

تصویر مرکز خرید مزایا دبی

 

مرکز خرید دراگون مارت دبی

مرکز خرید دراگون مارت دبی (Dragon Mart Dubai) از بهترین مراکز خرید دبی به شمار می رود که در واقع یک مرکز خرید چینی خارج از مرز محسوب می شود. این مرکز خرید در فاصله ی کوتاهی از عمان در جاده دبی به عمان واقع شده و در سال 2006 ساخته شده است. مرکز خرید دراگون مارت دبی مشتمل بر نمايشگاه ها، مراکز خريد و رستوران است. در این مرکز خرید 4000 شرکت فعال در زمينه محصولات چيني فعالیت دارند. مسافران تور دبی می توانند اجناس نظیر روتختی، مبلمان، تختخواب، پرده، لوستر، لوازم برقی، انواع موبایل های چینی، کیف و کفش، تزیینات منزل و میوه های چینی و تایلندی، فست فود و... را قیمتی مناسب و ارزان از این مرکز خرید خریداری نمایند.

 

مرکز خرید دراگون مارت دبی

تصویر مرکز خرید دراگون مارت دبی

مرکز خرید دراگون مارت دبی

تصویر مرکز خرید دراگون مارت دبی

 

مرکز خرید کارفور دبی

مرکز خرید کارفور دبی (Carrefour Hypermarket In Dubai) یک هایپر مارکت زنجیره ای می باشد که به یک شرکت فرانسوی تعلق دارد. در اکثر کشورهای جهان این مرکز خرید شعبه دارد که در دبی در مراکز خرید مال امارات دبی، مرکز خرید سیتی سنتر دبی، مرکز خرید میردیف سیتی سنتر دبی، مرکز خرید سنچری مال دبی، مدیا مال و الشندغه شعبه های این هایپر مارکت به چشم می خورد. در این مرکز خرید انواع مواد غذایی، لباس، کیف و کفش، اسباب بازی، وسایل منزل، لوازم الکتریکی، لوازم کامپیوتری، موبایل و ... برای مسافران تور دبی ارائه می شود.

 

مرکز خرید کارفور دبی

تصویر مرکز خرید کارفور دبی

 

مرکز خرید ابرج دبی

مرکز خرید ابرج دبی (Abraj Shopping Center Dubai) از مراکز خرید خوب دبی به شمار می رود که در منطقه تجاری دیره دبی و در خیابان ال سبخا واقع شده است. این مرکز خرید در سال 2006 با 3 طبقه تاسیس شده است. مرکز خرید ابرج دبی مشتمل بر انواع مغازه ها و بوتیک ها، جواهرات، لوازم الکتریکی، عطر و وسایل آرایشی، پوشاک و لباس، کیف و کفش و غیره است. مسافران تور دبی می توانند در رستوران های مرکز خرید ابرج دبی انواع غذاهای دریایی و بین المللی خوشمزه را میل نمایند.

 

مرکز خرید ابرج دبی

تصویر مرکز خرید ابرج دبی

مرکز خرید ابرج دبی

تصویر مرکز خرید ابرج دبی