آژانس رویای جهانگردی چهارفصل مجری بهترین تورهای دبی
همراه با آژانس سالومه سیر خاطره ی خوش سفر به دبی

فروشگاه Cath kidston دبی

 

فروشگاه Cath kidston دبی توسط شرکت انگلیسی لباس و لوازم خانگی در سیتی سنتر میثم و همچنین در مال امارات افتتاح شده است.این ساختمان درخشان که در تقاطع خیابان شیخ محمد بن زاید و خیابان آل خلیل قرار دارد , جزء اولین مکان های خرید محبوب دبی میباشد.فروشگاه Cath Kidston به راحتی پیدا میشود و بسیار تمیز و آرام است و بطور خیلی ساده و راحت چیده شده است.
ولی متاسفانه چیزی که باعث ناراحتی میشود این است که هنگام خرید یکی از افراد بیش از اندازه مراقب،همیشه در حال پرسه زدن و چرخیدن در اطراف شما هستند.ممکن است که کلا 2 نفر از خدمه در فروشگاه باشند ولی حتما یکی از آنها در کنار شما قرار دارد.یا هنگامی که درحال نشان دادن وسایلتان برای خروج از فروشگاه هستید به شما خیره میشوند و یا وقتی که حسابی خرید کرده اید و دست هایتان پر است به شما زل میزنند.اگر شما طرفدار گل و گیاه های عجیب غریب هستید،این فروشگاه در تور دبی بسیار مناسب شما می باشد.

 

 

 

 

مرکز خرید ویلیج دبی

 

مرکز خرید ویلیج دبی واقع در جاده ساحلی جمیرا از مراکز خرید معروف دبی می باشد که فروشگاه های جالب فراوانی از بوتیک های لباس مانند ساچ و Candella تا فروشگاه جواهرات، یک فروشگاه مواد غذایی طبیعی و کافه سوپر مارکت و بوتیک مکمل های سلامت ، لباس بچه ها، و غیره در آن موجود می باشد.مسافران تور دبی محل صرف غذا می توانند شکلات سوییسی خوشمزه یا بسیاری غذاهای لذیذ را امتحان کنند. پیتزا فروشی های 241، وندی و ساب وی هم در این مرکز وجود دارند.

 

مرکز خرید المنال دبی

 

مرکز خرید المنال در دیره دبی، در چند قدمی میدان بنی یاس و خیابان المکتوم واقع شده است و در اطراف آن مراکز دولتی، تجاری و بانک های مختلفی وجود دارد و هتل های بزرگ زیادی نیز در نزدیکی این مرکز خرید قرار دارند. این مرکز به دلیل عرضه پارچه های عالی معروف می باشد و در 97 فروشگاه آن انواع لباس های ورزشی، فشن، عطر، لوازم ورزشی، ساعت، طلا و جواهرات، پارچه و ... به فروش می رسد. مرکز خرید المنال 6 رستوران دارد که انواع غذاهای بین المللی در آن سرو می شود و مسافران تور دبی می توانند برای استراحت به این رستوران های متنوع بروند. این مرکز خرید به دلیل استاندارهای بالا و فروشگاه های خوب همیشه در مرکز توجه قرار دارد .

 

بازار البرشا دبی

 

بازار البرشا دبی واقع در منطقه البرشا دبی توسط یک شرکت آمریکائی طراحی گردیده است و تا قبل از افتتاح بازار بزرگ دبی یکی از بزرگترین مراکز خرید دبی با 223000 متر مربع مساحت  بوده است.این مر کز خرید به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فروشگاهی دبی در سال 2010 پذیرای 31 میلیون بازدید کننده بوده است.

شما علاوه بر خرید در این مجموعه فروشگاهی بزرگ که دارای انواع محصولات خانگی, آرایشی بهداشتی, اسباب بازی, لباس,کفش و سایر ملزومات می باشد ,می توانید در تور دبی از دیگر امکانات این فروشگاه بزرگ مانند انواع رستورانها, سینما ,تئاتر , مراکز تفریحی, ورزشی و غیره نیز استفاده نمائید و انواع مارکها و برندهای معروف دنیا را خریداری کنید.این مرکز خرید همچنین در مجاورت پیست اسکی دبی می باشد.

 

 

بازار ماهی دیره دبی

 

این بازار یکی از مراکز فروش ماهی در دبی می باشد که با قیمت بسیار مناسب خود انواع مختلفی از ماهی ها و غذاهای دریایی را به مشتریان در تور دبی ارائه می دهد . از امکانات این بازار پارکینگ بزرگ آن و نزدیکی آن به خط مترو و اتوبوس می باشد .

ارزان ترین و تازه ترین ماهی را می توان در بازار ماهی دیره دبی یافت. انواع ماهی های دریایی، انواع میگو ها در اندازه های مختلف حتی به اندازه یک موز، بچه کوسه و خرچنگ را در بازار ماهی دیره دبی قابل خریداری می باشد.این بازار بزرگ در بیشتر ساعات شبانه روز باز و پر از رفت و آمد است . در نزدیکی بازار ماهی دیره دبی هتل اقامتی Hqatt Resen و بازار طلای دبی قرار دارد و دسترسی به این دو مکان از طرف بازار ماهی دیره دبی آسان می باشد. در وسط میدان شهر که متصل به بازار ماهی دیره دبی می باشد مجسمه بزرگی از یک ماهی ساخته و قرار داده شده است.