آژانس رویای جهانگردی چهارفصل مجری بهترین تورهای دبی
همراه با آژانس سالومه سیر خاطره ی خوش سفر به دبی

مرکز خرید میدان جمال عبدالناصر دبی

مرکز خرید میدان جمال عبدالناصر دبی از مراکز خرید خوب و جزو دیدنیهای دبی به حساب می آید که در مرکز شهر دبی مي باشد. يک ساختمان در ضلع غربی مرکز خرید میدان جمال عبدالناصر دبی واقع شده که اطلاعات مورد نياز مسافران تور دبی را در اختیارشان قرار می دهد. چندين فروشگاه معروف ايرانی در فاصله کوتاهی از اين ميدان قرار گرفته است. به همین خاطر است که این منطقه را می توان به عنوان یکی از مراکز خرید محبوب دبی و منطقه ای برای خرید معرفی کرد. برج ديره که بورس فرش ايرانی است در ضلع جنوبی اين ميدان قرار گرفته است. مرکز خريد تويين تاورز در فاصله ی اندکی از اين ميدان قرار گرفته است. دو رستوران معروف ايرانی نیز در مرکز خرید میدان جمال عبدالناصر دبی واقع شده اند. اگر قصد خرید از بازار مرشد را دارید می توانید از شرق اين ميدان به خيابان سبخه بروید.

 

مرکز خرید جمال عبدالناصر دبی

تصویر مرکز خرید جمال عبدالناصر دبی

 

مرکز خرید جمیرا پلازا دبی

مرکز خرید جمیرا پلازا دبی از مراکز خرید خوب و لوکس دبی می باشد که در مرکز شهر دبی و در فاصله ی کوتاهی از هتل های بزرگ و معروف دبی قرار گرفته است. یکی از مزیت های خوب مرکز خرید جمیرا پلازا دبی دسترسی آن به نقاط مختلف شهر است. این مرکز خرید را می توان یکی از قدیمی ترین مراکز خرید دبی معرفی کرد که در سال 1994 تاسیس شده است. برنده های بین المللی جواهر، طلا و زیور آلات، لوازم خانگی، صوتی و تصویری در این مرکز خرید فعالیت دارند. مسافران تور دبی این فرصت را خواهند داشت تا علاوه بر خرید در رستوران ها و کافه های متعدد این مرکز خرید استراحت کنند و از میان وعده های آن لذت ببرند.

 

مرکز خرید جمیرا پلازا دبی

تصویر مرکز خرید جمیرا پلازا دبی

 

مرکز خرید سوق البهار دبی

مرکز خرید سوق البهار دبی یک بازار عربی کلاسیک می باشد که در دان تان دبی واقع شده است. این مرکز خرید از یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 22 و روزهای پنجشنبه تا شنبه از ساعت 10 تا 00:00 باز می باشد. مسافران تور دبی می توانند به وسیله متروی برج خلیفه دسترسی آسانی به مرکز خرید سوق البهار دبی داشته باشند. برخی از ویژگیهای این مرکز خرید شامل 100 فروشگاه، 22 رستوران، کافه، خودپرداز، صرافی و... می باشد.

 

مرکز خرید سوق البهار دبی

تصویر مرکز خرید سوق البهار دبی

مرکز خرید سوق البهار دبی

تصویر مرکز خرید سوق البهار دبی

 

مرکز خرید سیتی واک دبی

مرکز خرید سیتی واک دبی از جمله مراکز خرید دبی به شمار می رود که در واقع مجموعه ای پویا و پرانرژی در محیطی روباز است که دارای فروشگاه های خلاق و اوت لت های پرطرفدار می باشد. رستوران ها و بارهای متعددی در گوشه و کنار این مجموعه فعالیت دارند. مسافران تور دبی می توانند علاوه بر بازدید و خرید از مجموعه از دریاچه مجموعه نیز دیدن نمایند. جشنواره ها، اجرای نمایش ها و کنسرت های بسیاری در اطراف این مجموعه برگزار می شود. 

 

مرکز خرید سیتی واک دبی

تصویر مرکز خرید سیتی واک دبی

مرکز خرید سیتی واک دبی

تصویر مرکز خرید سیتی واک دبی

 

مرکز خرید عربین سنتر دبی

مرکز خرید عربین سنتر دبی یکی از مراکز خرید لوکس دبی است که در منطقه میردف واقع شده است. در این مرکز خرید برندهای مد، جواهرات، لوازم آرایشی و بهداشتی، مبلمان خانگی و اسباب بازی ها با قیمتی باور نکردنی عرضه می شود. از جمله برندهایی که در این مرکز خرید به چشم می خورد می توان به اچ اند ام، نکست، نیو لوک، ناین وست و گپ و آدامز اشاره نمود. مرکز خرید عربین سنتر دبی در زمینی به مساحت 80 هزار متر مربعی واقع شده است. مرکز خرید عربین سنتر دبی در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 22:30 و در روزهای شنبه از ساعت 10 تا 00:00 باز می باشد. برخی از امکاناتی این مرکز خرید که برای مسافران و گردشگران تور دبی در نظر گرفته شامل سینما، بولینگ، رستوران و.... است.

 

مرکز خرید عربین سنتر دبی

تصویر مرکز خرید عربین سنتر دبی

مرکز خرید عربین سنتر دبی

تصویر مرکز خرید عربین سنتر دبی