آژانس رویای جهانگردی چهارفصل مجری بهترین تورهای دبی
همراه با آژانس سالومه سیر خاطره ی خوش سفر به دبی

قلعه الفهدی دبی

قلعه الفهدی‌ دبی (Fahidi Fort Dubai) یکی از بهترین و قدیمی ترین دیدنیهای دبي به شمار می رود که در سال 1800 بنا گشته است. این قلعه در واقع در موزه دبی قرار گرفته است. قلعه الفهدی‌ دبی در زمان های قدیم از شهر در برابر جنگجویان حفاظت کرده است. دیوارهای قلعه الفهدی‌ دبی متشکل از مرجان، صدف دریا و سقف های آن از گل، گچ و ساقه برگ های نخل است. تیرهای چوبی در واقع اشکوب بالایی قلعه الفهدی‌ دبی را نگه می دارند. یک در بزرگ با میخ های‌ آهنی در ورودی قلعه به چشم می خورد که دیوارها و برج های آن حاکی از جنگ ها در زمان گذشته بوده است. قطعا گردشگران و مسافران تور دبی از بازدید این بنای تاریخی لذت خواهند برد.

 

قلعه الفهدی‌ دبی

تصویر قلعه الفهدی‌ دبی

قلعه الفهدی‌ دبی

تصویر قلعه الفهدی‌ دبی

 

تاج عرب دبی

تاج عرب دبی (Taj Mahal Replica In Dubai) از بهترین دیدنیهای دبي به شمار می رود. این مکان با الهام گرفتن از تاج محل هند به یکی از جاذبه های گردشگری دبي مبدل گشته است. البته این بنا از تاج محل هند بزرگ تر بوده و در خیابان عجایب قرار گرفته است. خیابان عجایب نیز از دیگر اماکن معروف جهان الگوبرداری شده است. برای گردشگران تور دبی در این مجموعه آپارتمان ها و مراکز خرید زیادی در نظر گرفته شده است. ساختمان تاج عرب دبی نیز توسط باغ هایی به سبک مغول که بسیار زیبا و دیدنی هستند محصور شده است.

 

تاج عرب دبی

تصویر تاج عرب دبی

 

سرزمین عجایب دبی

سرزمین عجایب دبی از اماکن دیدنی دبی به شمار می رود که جزء یکی از بهترین پارک های خاورمیانه نیز می باشد. این مجموعه متشکل از 3 بخش پارک آبی، پارک سرگرمی و خیابان اصلی است که دارای تفریحات بسیاری می باشد. برای گردشگران تور دبی دستگاه های بازی و ماشین در سالن و در فضایی باز در نظر گرفته شده است. همچنین فروشگاه ها، استخرها و شترسواری بسیاری در کنار سرزمین عجایب دبی قرار دارند. این مجموعه برای تمامی سنین مناسب می باشد و بازدیدکنندگان و گردشگران می توانند لحظات شاد و به یاد ماندنی را در سرزمین عجایب دبی تجربه نمایند.

 

سرزمین عجایب دبی

تصویر سرزمین عجایب دبی

 

برج خلیفه دبی

برج خلیفه دبی از بهترین دیدنیهای دبي به شمار می رود که در سال 2010 در خیابان شیخ زاید دبی تاسیس شده است. برج خلیفه دبی یکی از بلندترین آسمان خراش ها در جهان به شمار می رود که مشتمل بر 160 طبقه و 828 متر ارتفاع می باشد. برج خلیفه دبی از بخش هایی نظیر بخش مسکونی، اداری، هتل، تفریح و تجاری تشکیل شده است. نمای بیرونی برج خلیفه دبی همانند یک گل صحرایی است. دلیل طراحی این گونه این برج به این دلیل است که در بالاترین نقطه برج، نیرویی که توسط باد ایجاد می شود، مهار شود. قطعا این برج یکی از معروف ترین جاذبه های دیدنی دبي به شمار می رود که بازدید از آن به گردشگران تور دبی پیشنهاد می شود.

 

برج خلیفه دبی

تصویر برج خلیفه دبی

برج خلیفه دبی

تصویر برج خلیفه دبی

 

مدیا سیتی دبی

مدیا سیتی دبی یکی دیگر از بهترین جاذبه های دیدنی دبی به شمار می رود که دارای یک دریاچه بسیار بزرگی است. گردشگران تور دبی این فرصت را خواهند داشت تا در فضای باز و سرسبز مدیا سیتی دبی لحظات شاد و مفرحی را سپری نمایند. غازها، اردک ها، لاک پشت های خوراکی و کپورهای بزرگ در مدیا سیتی دبی دیده می شود. در مدیا سیتی دبی جشنواره های فصلی و کنسرت های موسیقی بسیاری برگزار می شود.

 

مدیا سیتی دبی

تصویر مدیا سیتی دبی