آژانس رویای جهانگردی چهارفصل مجری بهترین تورهای دبی
همراه با آژانس سالومه سیر خاطره ی خوش سفر به دبی

پارک سگا دبی

پارک سگا دبی را می توان به عنوان بزرگترین پارک های سرپوشیده در دبی معرفی کرد که در آگوست 2008 در طبقه دوم دبی مال بنا گردیده است. پارک سگا دبی در زمینی به مساحت 76000 فوت مربعی قرار گرفته است. پارک سگا دبی دارای 2 طبقه و بیش از 170 بازی مهیج می باشد. گردشگران تور دبی با هر سنی که باشند می توانند از تفریحات این پارک لذت ببرند. پارک سگا دبی از یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 11 شب و همچنین در روزهای پنج شنبه تا شنبه از ساعت 10 صبح تا 1 نیمه شب باز می باشد.

 

پارک سگا دبی

تصویر پارک سگا دبی

پارک سگا دبی

تصویر پارک سگا دبی

 

پارک آبی ام القوین دبی

پارک آبی ام القوین دبی از جمله بهترین دیدنیهای دبی به شمار می رود که در منطقه ام القوین تاسیس شده است. این پارک جزء بزرگترین پارک های آبی منطقه به شمار می رود که دارای تفریحات هیجان انگیزی است. بازی ها و تفریحاتی که برای این پارک آبی در نظر گرفته شده نسبت به سایر پارک های دبی بیشتر است. قطعا گردشگران تور دبی لحظات شاد و هیجان انگیزی را در این پارک آبی تجربه خواهند کرد.

 

پارک آبی ام القوین دبی

تصویر پارک آبی ام القوین دبی

پارک آبی ام القوین دبی

تصویر پارک آبی ام القوین دبی

 

پارک ممزر دبی

پارک ممزر دبی (Al Mamzar Beach Park Dubai) از بهترین دیدنیهای و اماکن تفریحی دبی به شمار می رود که در سواحل گلف و در ناحیه مسکونی آل مومزر واقع شده است. برخی از ویژگیهایی که برای پارک ممزر دبی در نظر گرفته شده شامل مکانی برای باربیکیو، کلبه های ییلاقی، اجاره، استخر شنا، کیوسک های اغذیه فروشی، سواحل ایمن و تالاب های زیبا، یک قطار تفریحی و زمین های بازی کودکان می باشد. وجود سواحل از مزیت های خوب پارک ممرز دبی به شمار می رود که گردشگران تور دبی این فرصت را خواهند داشت تا در کنار این پارک ساحلی قدم بزنند و از تماشای منظر اطراف لذت ببرند.

 

پارک ممزر دبی

تصویر پارک ممزر دبی

پارک ممرز دبی

تصویر پارک ممزر دبی

 

پارک آبی آتلانتیس دبی

پارک آبی آتلانتیس دبی یکی دیگر از تفریحات جذاب دبی به شمار می رود که در جزیره ی نخل شکل جمیرا واقع شده است. این پارک آبی در زمینی به مساحت 141 هکتاری بنا شده است و متشکل از سرسره های عظیم، رودخانه ی خروشان، استخر های کوچک و بزرگ، وسایل بازی هیجان انگیز، سرزمین کودکان، نبرد با کوسه و ... می باشد. همچنین سرزمین دلفین ها، سرزمین شیرهای دریایی، وسایل بازی، آکواریوم، غواصی از دیگر بخش های جذاب این پارک به شمار می رود. گردشگران تور دبی علاوه بر لذت بردن از تفریحات هیجان انگیز این پارک می توانند از تماشای آبزیان، انواع ماهی ها، کوسه، شیر دریایی و دلفین لذت ببرند و یا حتی به آن ها غذا بدهند. از دیگر ویژگیهای این پارک شامل رستوران، فروشگاه و..... می باشد.

 

پارک آبی آتلانتیس دبی

تصویر پارک آبی آتلانتیس دبی

پارک آبی آتلانتیس دبی

تصویر پارک آبی آتلانتیس دبی

 

تور کویر نوردی دبی

 

تورهای بسیاری برای تفریحات صحرایی در بیابان های اطراف شهر دبی وجود دارد که برخی با اتوموبیل و برخی با شتر است . اکثر این تورها مشابه یکدیگر هستند و در جزییات و امکاناتی که به رایگان در اختیار مسافرین قرار می دهند تفاوت دارند .یکی از انواع متفاوت این تورها ، تور کویر نوردی با شتر است که به مسافران تور دبی حس و حال زندگی سنتی و بسیار قدیمی عربی در صحرا و بادیه نشینی و عبور و مرور با شتر را به خوبی القا می کند .بخش اصلی در این تور نیم روزی 45 دقیقه سواری با شتر و گردش در صحرا می باشد که در صورت تمایل امکان پوشیدن لباس های سنتی عربی و عکاسی با آن لباس ها نیز مهیاست .
عکاسی با منظره غروب آفتاب ، پذیرایی با نوشیدنی و خوش آمد گویی گرم به هنگام ورود به بادیه و ... همگی بخش هایی از برنامه کویر نوردی دبی با شتر می باشد .