آژانس رویای جهانگردی چهارفصل مجری بهترین تورهای دبی
همراه با آژانس سالومه سیر خاطره ی خوش سفر به دبی

هتل ابن بتوته گیت دبی

 

هتل ابن بتوته گیت دبی از هتلهای 5 ستاره لوکس دبی می باشد که در مرکز شهر دبی و در محیطی بسیار شیک و مدرن و مجلل واقع شده است . این هتل شامل 396 اتاق بزرگ و مدرن می باشد که در طراحی آن از دکوراسیون مراکشی الهام گرفته شده و دارای حمامی فوق العاده زیبا و مجهز می باشد که کامل ترین خدمات را به میهمانان تور دبی ارائه می کند . این هتل 5 ستاره دارای سرویس رایگان به منطقه پالم که در ساحل جمیرا و همچنین مرکز خرید ابن بتوته که در کنار آن واقع شده است می باشد.از هتل ابن بتوته گیت ، با 35 دقیقه پیاده روی به فرودگاه بین المللی دبی خواهید رسید و همچنین فاصله مرکز خرید دبی مارینا نیز تا هتل 10 دقیقه می باشد .

هتل ابن بتوته گیت از نظر امکانات و سرویس دهی بی نظیر بوده و خدمات بی شماری به گردشگران تور دبی ارائه می کند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ماساژ ، استخر 4 فصل ، ایوان مخصوص حمام آفتاب ، سالن بدنسازی ، زمین گلف ، سرویس نگه داری از کودک ، گیم نت ، کلوپ با DJ ، بوفه ، 7 رستوران متنوع ، آرایشگاه ، فروشگاه ، منوهایی رژیمی ، دستگاه خودپرداز , فروشگاههای متعدد , صرافي , اتاق جلسه کاملا مجهز برای افرادی که قصد سفر اداری تجاری به دبی را دارند.

 

 

 

نوشتن دیدگاه