آژانس رویای جهانگردی چهارفصل مجری بهترین تورهای دبی
همراه با آژانس سالومه سیر خاطره ی خوش سفر به دبی

هتل زعبیل سرا دبی

 

هتل 5 ستاره زعبیل سرا دبی از دیگر هتل های بسیار  لوکس و مثال زدنی جزیره مصنوعی پالم جمیرا می باشد.این هتل 6 طبقه با 405 اتاق و سوئیت بی نظیر می باشد و تمامی اتاق ها رو به دریا مجهز می باشند . طراحی رستوران ها بسیار زیبا و در تزئینات داخلی آن طلا به کار رفته است. سرویس های حمام این هتل شیشه ای و به سبک شرقی ساخته شده است. این هتل 4 سوئیت دارد که این 4 سوئیت سونا های اختصاصی دارد و در اتاق های این هتل سرویس حمام برای گردشگران تور دبی به گونه ای ساخته شده است که دارای دربهای پنجره ای شکل و کاملاً به سبک شرقی ساخته شده است.


این هتل همانند قصری است با شکوه که به سبک دوره ی عثمانی ساخته شده و هزینه ی بسیاری برای طراحی این دکور صرف گردیده است . طلایی که در ساخت این هتل استفاده شده 3 برابر طلای استفاده شده در هتل برج العرب می باشد. در اکثر نقاط این هتل سنگ مرمر بکار رفته و در انتخاب سنگ ها دقت بسیار شده است که از بهترین سنگ های موجود در دنیا باشند. از لوستر های بسیار بزرگ و باشکوهی برای روشنایی این هتل برای مسافران تور دبی استفاده گردیده است که حداقل 2 میلیون دلار هزینه داشته است و دست ساز می باشد. فاصله این هتل تا فرودگاه 40 دقیقه است .

امکانات هتل شامل :
صرف صبحانه ، پارک آبی ، سرویس رایگان به مراکز خرید و فروشگاه ها ، دستگاه چای ساز و قهوه ساز با چای و قهوه در تمامی اتاق ها، زمین تنیس ، سالن آرایشگاه ، استخر روباز با جکوزی ،استخر سرپوشیده ، استخر برای کودکان، 3 سونا، 12 اتاق ماساژ که در حیاط واقع شده است ،  ساحل اختصاصی خلیج فارس و ....

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه